Władza mediów nad wizerunkiem osób publicznych

Media a wizerunek osób publicznychJesteś ciekawy jak media mogą kształtować opinię publiczną, mogą zarządzać twoimi preferencjami? Jak to jest z tą etyką dziennikarską, istnieje czy jej nie ma? W jaki sposób media trzymają łańcuch kontrolny nad wizerunkami osób publicznych? Czy media dobrze sprawują swoją funkcję kontrolną? Czy media są trzymane na smyczy, a może to one pociągają za łańcuch? Zapraszam do przeczytania całości o tym jak władza mediów panuje nad wizerunkiem osób publicznych.

Więcej…

   

Promocja jako proces komunikacji przedsiębiorstwa z rynkiem

PromocjaSłowo promocja pochodzi od łacińskich słów promovere i promotio, które oznaczają szerzenie, posuwanie naprzód, poparcie. Według definicji podanej przez T. Sztuckiego w publikacji "Promocja. Sztuka pozyskiwania nabywców.", promocja to marketingowe oddziaływanie na klientów i potencjalnych nabywców, a polega na dostarczaniu informacji, argumentacji i obietnic oraz zachęt skłaniających do kupowania konkretnych produktów czy usług. Promocja to także wytwarzanie pozytywnych opinii o przedsiębiorstwach przemysłowych, usługowych czy handlowych.

Więcej…

   

Komputery panelowe - co warto o nich wiedzieć?

Komputer-panelowyKomputery panelowe to urządzenia, które z czystym sumieniem można nazwać uniwersalnymi oraz elastycznymi w odniesieniu do potrzeb użytkowników. Ich zastosowanie jest bardzo szerokie, a obecność panelowych komputerów w różnych branżach usługowych oraz produkcyjnych stała się oczywistą normą.

Więcej…

   

Nadruki jako forma reklamy

Nadruki jako forma reklamyJest wiele ciekawych i niedrogich form reklamy. Bez wątpienia należą do nich nadruki.

Takie kolorowe aplikacje są rewelacyjnym sposobem na promowanie firmy wśród potencjalnych klientów jak i utrwalanie wizerunku marki w gronie stałych nabywców. Gdzie można stosować nadruki? Praktycznie wszędzie i właśnie to jest kolejną zaletą tego sposobu promowania się. Pierwsza grupa produktów, na jakich stosuje się nadruki są ubrania. Nadruki na koszulkach, bluzach czy czapeczkach są niezwykle popularne i lubiane przez odbiorców.

Więcej…

   

Więcej artykułów…